Jak zarabiać na blogach podróżniczych, cz. 1

Cały czas jestem pytany, więc oto moje najlepsze wskazówki, jak zarabiać na blogach podróżniczych . Blogowanie finansuje nasze życie, dwoje dorosłych, dwoje prawie dorosłych dzieci, podróże w pełnym wymiarze godzin. Blogowanie podróżnicze i prowadzenie tego bloga podróżniczego pozwoliło nam zobaczyć świat.  Naprawdę kochamy podróże i dzielenie się światem z naszymi czytelnikami, nadal będziemy blogerami podróżniczymi, a nie sprzedawcami kursów. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zarabiać na swoim blogu lub stronie internetowej.

Wysokość zarobków blogerów podróżniczych jest bardzo zróżnicowana. Nowi blogerzy podróżniczy nic nie zarobią. W pierwszym roku mógłbyś zarobić użyteczną sumę pieniędzy, ale potrzebowałbyś innego dochodu na utrzymanie.

Apartamenty na wynajem we Wrocławiu Batogospot

 

Jak zarabiają blogerzy podróżniczy?

Mam dość czytania, że ​​zarabianie pieniędzy na blogu podróżniczym jest trudne, to nie jest naprawdę skomplikowane, jeśli wiesz, co robisz. Problem polega na tym, że większość ludzi nie ma pojęcia, jak to się robi, i wielokrotnie uderza głową o ceglaną ścianę, zanim zrezygnuje.

Nie chodzi o pisanie, nie chodzi o historie, chodzi o zrozumienie internetu i tego, jak on działa.

Nie mówię, że to nie wymaga dużo pracy, poświęcisz wiele godzin na tworzenie swojego dochodu, po prostu nie jest to trudne i każdy może to zrobić, jeśli ma poświęcenie i czas.

Nie wiesz jak pozyskać klientów dla swojego biznesu? Zainteresował Cię proces lead generation? Generowanie leadów jako sposób na pozyskanie nowych klientów. Neocraft.

Bądź szczery i kochaj to, co robisz

Nienawidzę podróbek i jestem pewien, że ty też. Nie bądź jednym. Są zbyt łatwe do zauważenia i zniechęcisz ludzi.

Musisz pokochać tę grę, jest fajna, ekscytująca i uzależniająca. Jeśli uznasz to za obowiązek, nigdy nie poświęcisz na to godzin.

Zostań ekspertem w podróży

Jeśli masz zamiar napisać kompletny przewodnik po jakimś miejscu, lepiej spędź tam kilka miesięcy. Nie ma nic gorszego niż blogerzy, którzy nie znają swojego tematu.

Ludzie piszą posty o miejscach, w których nigdy nie byli, jest to powszechne i łatwe, ale kto chce to czytać?

Zaplanuj swoje podróże, aby dać Ci wiedzę potrzebną do pisania postów.

Specjalizuj się w konkretnym miejscu, znaj swoje fakty i bądź wiarygodnym źródłem informacji. Napisz wszystkie posty, które ktokolwiek może potrzebować w tym miejscu, bądź szanowanym źródłem.

Zapomnij o niszach i publiczności

Pozwólcie, że to określę, bo to dziwna rzecz do powiedzenia. Oczywiście nisza nie jest martwa, tylko nie przejmuj się nią tak bardzo.

Moja nisza to podróże. Nie podróżuj z dziećmi. To bardzo szeroka nisza. Zajmuję się również blogowaniem, nauczaniem świata, jedzeniem i nauczaniem domowym na tej stronie. Tak długo, jak wszystko jest w porządku, a struktura witryny ma sens, wszystko wydaje się działać dobrze.

Wiedz, że ogólne strony turystyczne, takie jak moja, wymagają ogromnej pracy, a wąska niszowa witryna jest łatwiejsza do zerwania z ziemią.

Ludzie mówią o „swoich odbiorcach”, cały ten koncept to bzdura. Dzięki potędze internetu i dobremu SEO możesz dotrzeć do każdego i wszędzie. Dla nas wcale nie chodzi o obserwujących. Nie znam wielu ludzi, którzy zarabiają na życie dzięki obserwującym.

Marketing internetowy

 

Źródło: https://worldtravelfamily.com/best-tips-make-money-blogging/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *