Jak zarabiać na blogach podróżniczych, cz. 2

Pierwsza część artykułu: Jak zarabiać na blogach podróżniczych

Blog podróżniczy

Gdy blog podróżniczy zacznie dobrze zarabiać, powiedzmy za ponad dwa lata plus, blogerzy podróżniczy mogą zarabiać na życie w taki sposób.

Apartamenty na wynajem Wrocław

Nie publikuję raportów o dochodach, ale w dobrym miesiącu mogę zarobić pięć cyfr. Na kwotę, jaką zarabia bloger podróżniczy, ma wpływ pora roku, model biznesowy, doświadczenie blogera i jego ciężka praca. Ich publiczność również wpłynie na dochód.

Wiele strumieni dochodów jest niezbędnych

Twórz wiele strumieni dochodów i ustaw je tak szybko, jak to możliwe. Zainstaluj Adsense lub Ezoic, dołącz do wszystkich programów partnerskich, których potrzebujesz, skonfiguruj niektóre strony sprzedaży Amazon.

To, jak zarabiasz na blogowaniu podróżniczym, w dużej mierze zależy od tego, jak chcesz to robić. Opieram się na reklamach i sprzedaży partnerskiej, inni blogerzy podróżniczy wolą otrzymywać wynagrodzenie za promowanie miejsc docelowych, hoteli, atrakcji i tak dalej.

Niektórzy blogerzy sprzedają artykuły do ​​czasopism lub innych publikacji, a niektórzy sprzedają e-booki i kursy. Wybór należy do Ciebie.

Znajomość SEO przed rozpoczęciem jest niezbędna

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) i badanie słów kluczowych to prawdopodobnie najlepsze sposoby na zdobycie nowych obserwatorów. Media społecznościowe i listy subskrybentów e-mail (e-mail marketing) również działają, ale ruch w wyszukiwarce Google jest niezbędny, a uzyskasz to tylko dzięki dobremu SEO.

Nie pisz posta, dopóki nie zrozumiesz celu tego posta, jeśli chodzi o zadowolenie i przyciągnięcie subskrybentów (skłonienie ludzi do czytania), podanie solidnych informacji w celu zbudowania swojej reputacji i autorytetu, zarabiania pieniędzy.

Popraw swoje stare treści (jak?)

Twoje stare posty mogą przynosić Ci więcej pieniędzy i poprawiać pozycję Twojej witryny. Wróć i napraw każdy z nich pod względem użyteczności, aktualnych informacji, szybkości, uszkodzonych linków, tagów alt i każdego aspektu SEO.

Jak zostać blogerem podróżniczym

Stajesz się blogerem podróżniczym, zakładając blog podróżniczy. Każdy może założyć bloga podróżniczego, jest to tanie i dość łatwe, żadne wcześniejsze umiejętności nie są tak naprawdę potrzebne.

Nie potrzebujesz nawet własnych zdjęć, aby zostać blogerem podróżniczym, wiele blogów podróżniczych używa darmowych lub kupionych zdjęć. Oczywiście nie jest to najlepszy sposób na rozpoczęcie. Najlepszym sposobem jest podróżować i mieć pasję do podróży, ale jeśli jeszcze nie wyjechałeś z kraju, tak, możesz zacząć już teraz.

 

Źródło: https://worldtravelfamily.com/best-tips-make-money-blogging/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *